چنانچه در دانلود فایلها مشکل داشتید به شماره 09173241880 در تلگرام اطلاع دهید.

دانلود PDF کتاب حقوق جزای اختصاصی (جرایم علیه امنیت و آسایش عمومی)


دانلود PDF کتاب حقوق جزای اختصاصی (جرایم علیه امنیت و آسایش عمومی)

کتاب حقوق جزای اختصاصی 3

جرایم علیه امنیت و آسایش عمومی

دکتر حسین میر محمد صادقی

 

 

در حقوق جزای اختصاصی، برخلاف حقوق جزای عمومی، به جای پرداختن به اصول کلی حقوق جزا، از قبیل ارکان تشکیل دهنده جرم، مبانی و موانع مسؤولیت کیفری، معاونت و شرکت در جرم، شروع به جرم و نظایر آنها، به بررسی جرایم خاص پرداخته می شود. جهت تسهیل این بررسی، جرایم مختلف، با توجه به ارزشی که آن را نقض می کنند، دسته بندی می شوند. جرایمی که در این کتاب با نگرشی تطبیقی مورد بررسی و تحلیل قرار گرفته اند، جرایم علیه امنیت و آسایش عمومی می باشند، که به دلیل تأثیر سوء آنها بر حاکمیت ملی و مصالح عمومی کشور دارای اهمیت ویژه ای هستند.

این کتاب چند سال پیش، یعنی در سال ۱۳۷۹، برای اولین بار به زیور طبع آراسته شد، و تا سال ۱۳۹۱ به طور مرتب تجدید چاپ شده و به عنوان کتاب برگزیدهی یازدهمین دورهی کتابهای سال دانشگاهی هم انتخاب شد. علی رغم این که انجام اصلاحاتی در کتاب و افزودن اضافاتی به آن ضروری می نمود، لیكن این امر، به امید اقدام قانونگذار نسبت به اصلاح و دائمی کردن قانون مجازات اسلامی، مصوب سال ۱۳۷۰، به عهده ی تعویق می افتاد. اینک که این قانون با تأخیری توجیه ناپذیر از سوی قانونگذار اصلاح، و البته باز به شکل آزمایشی تصویب شده است، کتاب حاضر نیز در پرتو اصلاحات انجام شده از سوی مقتن مورد بازنگری قرار گرفته و اینک تجدید چاپ می شود. امید می رود که همچنان مقبول طبع بلند و مطمح نظر خطاپوش خوانندگان

گرامی قرار گیرد.

 

 

مشخصات محصول:

فرمت: PDF

حجم: 15

تعداد صفحات: 473


مبلغ قابل پرداخت 14,000 تومان

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.

Captcha
پشتیبانی خرید

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

  انتشار : ۲۹ آبان ۱۳۹۹               تعداد بازدید : 13

تمام حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به "" می باشد

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما